dolce-0009

DOLCE SERIES

ÖZELLİKLER
kombinasyon-cesitliligi-0001 KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
lake-boya-0008 LAKE BOYA
metal-aksesuar-0024 METAL AKSESUAR
kromaj-renk-secenegi-0025 KROMAJ RENK SEÇENEĞİ
cam-renk-secenegi-0026 CAM RENK SEÇENEĞİ
Donanım Özellikleri
ara-bolme-ve-panelleri-0027
Ara Bölme Panelleri ve Ayraçları
Ara bölme panelleri ve ayraçları günlük kullanım alanlarına yönelik ihtiyaçlara göre tasarlanmış pratik çözümler üretir. Nesneler için, düzenli ve kolay erişilebilirsaklama alanları sunarak,yüksek kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılar.
ahsap-tabanli-boy-siselikler-0029
Ahsap Tabanlı Boy Şişelikler
Teleskopik rayları ile sonuna kadar çıkabilen kiler sistemleri kapağa bağlanılarak kullanılır ve kapağı çekince tüm kiler sistemi dışarı çıkarak kullanılabilbektedir.
ahsap-tabanli-siselikler-0028
Ahşap Tabanlı Şişelikler
Teleskopik rayları ile sonuna kadar çıkabilen kiler sistemleri kapağa bağlanılarak kullanılır ve kapağı çekince tüm kiler sistemi dışarı çıkarak kullanılabilmektedir.
cop-kovasi-0030
Çekmece İçi Çöp Kovası
Çöp kutusunun iç kovalarına ait plastik tutma kolları kova içine konulan çöp poşetinin kova kenarına sabitleme özelliğine sahiptir. Tutma kollarının değişik renklerde olması çöplerin ayrıştırılmasında kolaylık sağlar.
paslanmaz-0031
Paslanmaz Çelik Eviye Tek Göz
Zarif, birinci sınıf paslanmaz çelik tasarım, tezgahınıza mutfağınızda hepimizin sevdiği o şık dokunuşu ve kişiliği verecektir. En yüksek kalitede malzemeler sayesinde çizilmelere ve güçlü sıcaklık değişimlerine karşı daha dayanıklıdırlar.
batarya-0032
Mutfak Bataryası
Dörer boru, kireç önleyici özellikli perlatör, yüksek dirençli esnek boru, parmak izi tutmayan yüzey.
avcentos-hk-0033
Aventos HK
Uzmanlar bu konforlu kalkar kapağı, üst dolapta ağır kapaklar için ideal bir çözüm olarak görüyorlar. Kalkma hareketi sayesinde açılan kapak, yukarı doğru az bir yere gerek duyuyor. Aventos HK hareket alanının tamamen dışına çıkıyor ve böylece yamağin pişirildiği zaman zarfında açık kalabiliyor.
yavaslatici-mentese-0034
Yavaşlatıcılı Menteşe
Yavaşlatıcılı Menteşe, mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan frem mekanizması ile mobilya aksesuarları dünyasına yepyeni bir fonksiyon kazandırıyor. Ayrıca Track mekanizması sayesinde tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği ile mobilyaların kurulumu sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Benzer Ürünler