mia-mia
ÖZELLİKLER
kombinasyon-cesitliligi-001 KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
termoform-kaplama-002 TERMOFORM KAPLAMA
dogal-ahsap-goruntusu-017 DOĞAL AHŞAP GÖRÜNTÜSÜ
cam-rengi-secenekleri-016 CAM RENGİ SEÇENEKLERİ
Donanım Özellikleri
cekmece-ici-cop-kovasi-021
Çöp kovasının iç kovalarına ait plastik tutma kolları kova içine konulan çöp poşetinin kova kenarına sabitlenme özelliğine sahiptir. Tutma kollarının değişik renklerde olması çöplerin ayrıştırılmasında kolaylık sağlar.
ledli-tezgah-armaturu-028
Ledli tezgah arası aydınlatma sistemi tezgah üzerini aydınlatarak insanların üretken, rahat ve güvenli hissetmelerini sağlar. Ortamları değiştirir ve mekânları güzelleştirirler. Kendi üzerinde bulunan priz yuvası sayesinde pratik bir şekilde çalışma alanınızı zengin leştirir.
ahsap-tezgah-040
Masif ahşap, özel bir his veren doğal bir malzemedir. Renk, doku ve görünüşündeki normal varyasyonlar kısmen ağacın büyüklüğü ve yaşı ile alakalı olup, tezgahınıza karakter kazandırır.
yandan-rayli-siselik-041
Şişelik çözümüyle, mutfağınızda en dar alanlar bile değer kazanacak. Bir çok malzemeyi depolamanızı ve düzenli bir şekilde aradığınızda elinizin
cok-amacli-cekmeceler-042
Amacınıza uygun olarak düzenleyebileceğiniz çok amaçlı mini çekmeceler, ister kiler gurubuna ek olarak kullanabilirsiniz isterseniz aşçı yamağı sistemleri gibi yemek hazırlık gereçlerinizi depolayabilirsiniz.
ara-bolme-panelleri-ve-ayraclari-018
Ara Bölme Panelleri ve Ayraçları günlük kullanım alanlarına yönelik ihtiyaçlara göre tasarlanmış pratik çözümler üretir. Nesneler için, düzenli ve kolay erişilebilir saklama alanları sunarak, yüksek kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılar.
retro-ankastre-set-043
Modern mutfak dolapları ile yan yana kullanılan eski tip geleneksel ankastre modelleri son zamanlarda en gözde dekorasyon akımlarından biri. Bu terz Ürün modelleri elbette aslında son teknolojiyle üretiliyorlar ancak kabuk tasarımı olarak eskilerin neredeyse aynısı.Bu tarz mutfaklar o kadar samimi bir hava verirler ki hemen hemen herkesin hoşuna gider.
yavaslaticili-mentese-025
Yavaşlatıcılı Menteşe, mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan fren mekanizması ile mobiIya aksesuarları dünyasına yepyeni bir fonksiyon kazandırıyor. Ayrıca Track Mekanizması sayesinde tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği ile mobilyaların kurulumu sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Benzer Ürünler