moreno-moreno
ÖZELLİKLER
kombinasyon-cesitliligi-001 KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
metal-aksesuar-0014 METAL AKSESUAR
dogal-ahsap-goruntusu-017 DOĞAL AHŞAP GÖRÜNTÜSÜ
kromaj-renk-secenegi-015 KROMAJ RENK SEÇENEĞİ
mdf-lam-011 MDF LAM
Donanım Özellikleri
dolap-ici-cop-kovasi-026
Menteşeli kapaklarda uygulanan ve kapak açılınca otomatik olarak hareket eden plastik taşıyıcılı mekanizma Sayesinde şık ve kolay kullanım sağlamıştır. Carrier çöp kutusunun iç kovalarına ait plastik tutma kolları kova içine konulan çöp poşetini kova kenarına sabitleme özelliğine sahiptir. Tutma kollarının değişik renklerde olması çöplerin ayrıştırılmasında kolaylık sağlar.
granit-evye-034
Düz hatlı ve sempatik tasarım her mutfak stiline mükemmel uyum sağlamaktadır. Zarif yapısı hissedilir düz bir yüzey hissetmenizi sağlarken bakteriye neden olacak türde kirlerin tutunmalarını engellemektedir.
pierre-cardin-eviye-bataryasi-029
Mutfaklar, evin en çok vakit geçirilen yaşam alanlarının başında geliyor. Bu nedenle mutfaklarda hem şık, hem fonksiyonel, hem de tasarruflu ürün ler kullanıcıların ilk tercihleri arasında. Dünyaca ünlü Pierre Cardin markası, mutfak bataryası seçiminde kalite ve estetik ürünleri ile işleri kolaylaştırıyor.
ankastre-ocak-054
5 gözlü ocak sayesinde birden çok yemeği aynı anda pişirebilirsiniz. Üstelik yüksek ısıya ihtiyaç duyan yemekler için Wok Göz büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
cekmece-ici-kasiklik-033
Kaşıklık, mutfaklarınızda kaşık, çatal, bıçak gibi malzemelerinizi düzenlemenizi sağlamak amaçlı kullanılan üründür. Farklı şekil ve boyutlarda göz kısımları ile aynı çeşit malzemeleri bir arada tutma kolaylığı sağlamaktadır.
kiler-cekmecesi-053
Çekmece içi Kaşıklık Kaşıklık, mutfaklarınızda kaşık, çatal, bıçak gibi malzemelerinizi düzenlemenizi sağlamak amaçlı kullanılan üründür. Farklı şekil ve boyutlarda göz kısımları ile aynı çeşit malzemeleri bir arada tutma kolaylığı sağlamaktadır.
ledli-tezgah-armaturu-028
Ledli tezgah arası aydınlatma sistemi tezgah üzerini aydınlatarak insanların üretken, rahat ve güvenli hissetmelerini sağlar. Ortamları değiştirir ve mekânları güzelleştirirler. Kendi üzerinde bulunan priz yuvası sayesinde pratik bir şekilde çalışma alanınızı zengin leştirir.
yavaslaticili-mentese-025
Yavaşlatıcılı Menteşe, mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan fren mekanizması ile mobiIya aksesuarları dünyasına yepyeni bir fonksiyon kazandırıyor. Ayrıca Track Mekanizması sayesinde tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği ile mobilyaların kurulumu sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Benzer Ürünler